Produkt dnia
Pompa zatapialna do wody brudnej WQ 450F
Pompa zatapialna do wody brudnej WQ 450F

539,00 zł

szt.
Filtr wody do pralki i zmywarki USTM
Filtr wody do pralki i zmywarki USTM

34,00 zł

szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Pompy zanurzeniowe, czyli pompy zatapialne do wody brudnej i czystej. W tym pompy szambowe i do gnojowicy z rozdrabniaczem. Pompy z wyłącznikiem pływakowym oraz wydajne pompy trójfazowe.

Pompa zatapialna – ogólna specyfika produktu

Za pośrednictwem pomp zatapialnych możliwe jest przepompowywanie oraz wypompowywanie zarówno czystej, jak i brudnej wody. Z urządzeń tego rodzaju korzysta się poprzez ich zanurzanie w cieczy, w związku z czym na całej swojej powierzchni są w pełni wodoodporne. Przed samym zanurzeniem należy podpiąć do konstrukcji specjalny przewód, przy użyciu którego tłoczona będzie woda, gnojowica, szambo lub ciecze innego rodzaju, do których przystosowana jest dana pompa.

Pompy zanurzeniowe charakteryzują się w większości przypadków relatywnie wysoką efektywnością pracy, ale jednocześnie zapewniają dość niskie ciśnienie. W związku z tym do zastosowań bardziej zaawansowanych, takich jak np. stworzenie zestawu hydroforowego służącego do zasilania systemów nawadniających, zalecamy korzystać z pomp głębinowych z pływakiem, również dostępnych w ramach poniżej kategorii asortymentowej.

Pompy zatapialne

Pompa fontannowa PF 50 Pompa fontannowa PF 50
Producent: Omnigena
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej
Pompa zatapialna do szamba WQ 15-30-4 Pompa zatapialna do szamba WQ 15-30-4
Producent: Omnigena
Cena:

3 239,00 zł

szt.
zobacz więcej

Pompy zatapialne z naszej oferty

Wśród poszczególnych propozycji naszej firmy odnaleźć można produkty o niejednolitej mocy, wymiarach, wydajności i maksymalnej wysokości podnoszenia. Różnią się one także konstrukcją, od której uzależnione jest ich zakres dostępnych zastosowań oraz rodzaje cieczy możliwych do tłoczenia za ich pośrednictwem. W naszym asortymencie odnajdą Państwo zatem nie tylko urządzenia takie jak standardowa pompa zatapialna do wody, ale również zaawansowane pompy zanurzeniowe z młynkami rozdrabniającymi do szamb, pompy fontannowe przeznaczone do stawików i oczek wodnych, a także wspomniane wcześniej pompy głębinowe, zapewniające nie tylko wysoką wydajność, ale również duże ciśnienie wody.

Każda pompa zatapialna z naszej oferty odznacza się wieloletnią wytrzymałością na eksploatację, wysoką efektywnością działania oraz bezpieczeństwem użytkowania, uzyskiwanym m.in. za pośrednictwem mechanizmów chroniących je przed przegrzewaniem się lub pracą na sucho. Ponadto część z dostępnych w naszym sklepie urządzeń wyposażone jest w automatyczne systemy sterujące istotnie ułatwiające ich obsługę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat pomp zatapialnych z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl